Choinki Domacyno - Jodły kaukaskie, Świerki pospolite, Świerki srebrne

Choinki prosto z plantacji

Aktualności

Polskie Stowarzyszenie Plantatorów Choinek

Polskie Stowarzyszenie Plantatorów Choinek rozpoczęło swoją działalność od 18 kwietnia 2018 r. Nasza firma jest członkiem Stowarzyszenia od początku. Piotr Wandycz jest jednym z członków zarządu. Co pewien czas odbywają się spotkania członków zarządu, gdzie omawiane są najważniejsze punkty dotyczące działania Stowarzyszenia oraz analizowanie sytuacji na rynku choinkowym, wyciąganie wniosków i konstruktywna dyskusja.

W dniach 18-21.06.2018 r. w Polsce na Pomorzu odbyło się spotkanie Europejskiego Stowarzyszenia Plantatorów Choinek. W ciągu czterech dni uczestniczyło w nim 50 osób z dziewięciu krajów. Najliczniejszą grupę stanowiła grupa 15 osób z Danii, a następnie 8 Niemców i 7 Polaków. Nie było przedstawicieli z Francji, prawdopodobnie dlatego, że francuscy producenci odwiedzili Polskę w 2017 roku.

Po kilku dniach od wizyty na naszej plantacji w duńskiej prasie ukazał się artykuł, z którego jesteśmy bardzo dumni. Brzmiał następująco:

"Po obiedzie wycieczka ruszyła na zachód do ChoinkiDomacyno u Piotra Wandycz koło Karlina. Tu były przeważnie większe drzewka gotowe do sprzedaży bez oznak uszkodzenia mrozu. Drzewa były intensywnie kształtowane, o wąskiej i bardzo zwartej sylwetce, która przywodziła na myśl amerykańską choinkę. Jest to z pewnością bardzo dobry producent, który może i produkuje wysokiej jakości drzewa, które są w pełni zgodne ze standardami najlepszych w Europie".

To bardzo mobilizujące słowa. Zrobimy wszystko, by nie zawieść swoich stałych oraz nowych klientów.


Udział w Targach "Zieleń to życie" Warszawa 2018

Od kilku lat nasza firma bierze czynny udział w Targach "Zieleń to życie" organizowanych w Warszawie. Staramy się tam zdobywać nowych klientów oraz przekonywać stałych, że warto z nami współpracować dalej.

targi-zieleń to życie
targi-zieleń to życie
targi-zieleń to życie
targi-zieleń to życie