Choinki prosto z plantacji

Jodła kaukaska

Plantacja jodły kaukaskiej – drzewka o wysokości 150 cm i większe

W ciągu ostatnich kilkunastu lat jodła kaukaska zdobyła w Polsce ogromną popularność. W wielu domach zastąpiła świerk, który tradycyjnie odgrywał rolę świątecznego drzewka. Co więcej, jodłę można również spotkać w ogrodach oraz parkach, gdzie jest regularnie nasadzana. Nasza plantacja odpowiada na zwiększone zapotrzebowanie Klientów, oferując zdrowe i silne jodły kaukaskie (Abies nordmanniana).

Jodła kaukaska – największy wybór w całym województwie zachodniopomorskim

W naturalnych warunkach jodła kaukaska występuje głównie w zachodniej części Azji, jak też w górach Kaukazu (Turcja, Rosja, Gruzja). Warto wiedzieć, że osiąga maksymalną wysokość dochodzącą do 25, a nawet 30 metrów! Jodły dostępne na naszej plantacji mają różną wysokość, dlatego jesteśmy pewni, że spełnią Twoje oczekiwania, niezależnie od tego, jakich drzew szukasz.

Odwiedź naszą plantację położoną we wsi Domacyno w województwie zachodniopomorskim, a przekonasz się, że proponujemy najpiękniejsze jodły kaukaskie.

Szeroki wybór jodeł kaukaskich w korzystnych cenach

Świąteczna żywa choinka to prawdziwa ozdoba domu. Trzeba jednak pamiętać, że jodły kaukaskie świetnie sprawdzą się także w ogrodach oraz parkach, a w przypadku odmian karłowatych również w ogródkach skalnych i wszelkiego rodzaju alpinariach. Serdecznie zapraszamy na naszą plantację, gdzie znajdziesz wspaniałe jodły kaukaskie (dodatkowo dostępne w donicach) oraz inne drzewka. Zachęcamy do zakupów hurtowych. W razie pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji.