Choinki Domacyno - Jodły kaukaskie, Świerki pospolite, Świerki srebrne

Choinki prosto z plantacji

O Nas

Plantacja choinek w Domacynie

Historia naszej plantacji sięga jeszcze 1996 roku, kiedy po ukończeniu szkoły ogrodniczej zdecydowaliśmy się posadzić pierwsze drzewka iglaste. Krótko po tym biznes przerodził się w prawdziwą pasję, którą do dziś rozwijamy. Stale poszerzamy naszą wiedzę o uprawie choinek, poszukujemy nowych sposobów na uzyskanie pięknej barwy igliwia i kształtu drzewka. Wykorzystujemy sprawdzone metody pielęgnacyjne, dzięki czemu dostarczamy naszym Klientom doskonałej jakości choinki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej plantacji w Domacynie w województwie zachodniopomorskim!

Sprzedaż choinek z plantacji

W naszej ofercie znajdziesz takie gatunki jak jodła kaukaska, świerk pospolity i świerk srebrny. Do uprawy wykorzystujemy sprowadzane najlepszej jakości sadzonki. Wiemy, jak ważne dla rozwoju choinki są systematyczne zabiegi pielęgnacyjne oraz rozmaite tajniki uprawy – dzięki temu na naszej plantacji w Domacynie zaopatrzysz się w piękne drzewa, które wkrótce staną w twoim domu lub ogrodzie. Sprawdź, na który gatunek warto się zdecydować!

Plantacja choinek w okolicy Koszalina

Nasza uprawa mieści się w Domacynie w województwie zachodniopomorskim, niedaleko głównej trasy pomiędzy Koszalinem a Szczecinem. Odwiedzając plantację choinek, możesz na własne oczy zobaczyć, jak poszczególne gatunki rosną i czekają na ciebie. Skorzystaj z doradztwa naszych fachowców, którzy pomogą Ci wybrać idealną jodłę kaukaską, świerk srebrny o wysokości czy świerk pospolity w solidnej donicy. Zapraszamy!

choinka pakowanie
choinka pakowanie