Choinki Domacyno - Jodły kaukaskie, Świerki pospolite, Świerki srebrne

Choinki prosto z plantacji

Świerk pospolity

Plantacja świerków pospolitych w Domacynie na Pomorzu

Świerk pospolity to jedno z najchętniej wybieranych drzew iglastych o szerokim zastosowaniu. Przede wszystkim cieszy oczy jako choinka bożonarodzeniowa, ale też daje przyjemny cień w domowych ogrodach czy parkach. Dzięki dużej zawartości olejków eterycznych znajduje zastosowanie w przemyśle kosmetycznym – jego olejek wspomaga organizm w walce z infekcjami dróg oddechowych. Zapach świerka relaksuje, odprężą, przywodzi na myśl letni las rozgrzany słońcem. Jeśli chciałbyś go poczuć – przyjedź na naszą plantację w zachodniopomorskim.

Odwiedź plantację w Domacynie i wybierz swój świerk pospolity

Świerk należy do rodziny sosnowatych – jest łatwy w uprawie, jednak aby estetycznie wyglądał, warto dbać o jego przycinanie. Wybierając drzewko na Boże Narodzenie warto postawić na okaz w donicy – dzięki temu będzie można przesadzić go później do przydomowego ogrodu, zyskując jeszcze jedną roślinę. Jeśli szukasz zdrowych, ładnie ukształtowanych okazów świerka – zapraszamy do odwiedzenia naszej plantacji w województwie zachodniopomorskim.

Wybierz zdrowy świerk pospolity ze sprawdzonego źródła – plantacji na Pomorzu

O hodowli drzew iglastych wiemy niemal wszystko. Dlatego możemy zaoferować naszym Klientom z zachodniopomorskiego, ale też całej Polski doskonale ukształtowane, zdrowe, soczyście zielone świerki pospolite w donicy albo cięte. Dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawane na plantacji w Domacynie okazy miały odpowiedni kształt i były wolne od chorób. Zainteresowała Cię nasza oferta? Masz pytania albo chciałbyś zakupić większą liczbę drzewek? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!