O NAS

Nasza plantacja jest jedną z pierwszych i większych plantacji jodły kaukaskiej działających w Polsce. Znajduje się na Pomorzu Zachodnim w miejscowości Domacyno, w  gminie Karlino, w powiecie białogardzkim, niedaleko od głównej trasy Szczecin- Koszalin, 35 km. od Koszalina.

Nasza przygoda z choinkami zaczęła się w 1996 r., kiedy to po skończeniu szkoły ogrodniczej posadziliśmy pierwsze drzewka choinkowe. Bardzo szybko stało się to naszą rodzinną  pasją,  co skutkowało znacznym  powiększeniem  plantacji. 

Doświadczenie w uprawie i pielęgnacji zdobywaliśmy poprzez pracę na swoich polach oraz  przez obserwację i przebywanie  na różnych plantacjach w kraju jak i w Europie. Braliśmy również udział w szkoleniach  i kursach poświęconych wyżej wymienionej  tematyce.  Wciąż rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów.  

Głównie zajmujemy się uprawą jodły kaukaskiej . Są to drzewka najbardziej popularne wśród odbiorców ze względu na regularne kształty i intensywny  kolor. W naszej ofercie znajdują się również następujące produkty: świerk srebrny, świerk pospolity oraz jodła Frasera . 

Sadzonki użyte  na  naszych  plantacjach pochodzą od  najlepszych producentów w Danii, co gwarantuje nam uzyskanie bardzo dobrej jakości drzewek choinkowych. Dzięki systematycznym zabiegom pielęgnacyjnym oraz znajomości tajników uprawy,  nasze drzewka spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Nasze choinki są smukłe, zdrowe, gęste i mają piękne,  nasycone  zabarwienie. Towar najwyższej jakości oraz profesjonalizm, fachowa i kompleksowa usługa to nasze atuty.

Zapraszamy do współpracy

Aktualności

  • Najnowsze zdjęcia choinek!

    27 września 2015

    Przedstawiamy Państwu najświeższe zdjęcia choinek z Naszej plantacji. Zapraszamy do oglądania. Informacje o sprzedaży mogą Państwo uzyskać poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na podstronie kontakt lub telefonicznie. Zapraszamy do współpracy.

    Czytaj więcej